Uvedeme vaše tělo zpět do rovnováhy a harmonie.
Nezraďte své zdraví! Ptejte se, dotazujte se a informujte se! Neexistují hloupé otázky, ale jen a jen hloupé odpovědi! Nezraďte své zdraví!

"Pokud medicína nebere v úvahu, že každý člověk disponuje přirozeným samoléčícím potenciálem, staví tím bariéru mezi sebe a své pacienty a podceňuje jeden z nejvýznamnějších faktorů možného uzdravení."  Německý dokumentarista a publicista Clemens Cuby, který sám sebe se vyléčil z ochrnutí způsobeného přerušením míchy.

 PORADÍM  S  VÝBĚREM  KAŽDÉMU.
K   O   N   T   A   K   T :
DISTRIBUTOR O.K.G.,s.r.o.
František Vondra
Číslo smlouvy: 03-015716

E-mail: medicina@centrum.cz
Mobil: +420 773 151 651
Skype: michal13651
ICQ: 692507684
Facebook:
Žádám  nezávislé partnery OKG, aby nekopírovali tyto webové stránky - viz. průvodce distributora!!!
Uveřejněné texty na těchto stránkách jsou buď převzaty z oficiálních stránek společnosti OKG,  nebo převzaté ze zdrojů, které jsou vždy uvedeny pod článkem a nebo jsou získány od zákazníků. Tyto webové stránky jako celek nebyly schváleny společností OKG s.r.o. a ani nejsou jejich oficiálním webem.

Trávení a zažívání

Trávení a zažívání

Poruchy zažívání se projevují například říháním, nadýmáním, zácpou nebo průjmem, větry, bolestmi břicha, nechutenstvím, pocitem plnosti a těžkého žaludku. Ve většině případů pomůže již samotný Emulips či Emulips Forte. Pokud se jedná o problémy těžší, je lepší konzultace (můžete mi napsat, rád poradím). Využít můžete i skvělých účinků OK Alfy plus a OKG Factor Base, které mají na trávení a zažívání velice příznivý vliv.


Působí zejména na žlučník, nadýmání, zácpu, hubnutí, tvorbu mateřského mléka, vstřebávání vitamínů, miminko - které již nebude bolet bříško a trápit prdíky.
Je určený pro harmonizaci činnosti trávícího traktu, který v současném civilizačním spěchu a stresu trpí a není většinou v optimální kondici. Působí zejména na potíže s trávením a ideální váhou, zažívání, funkci jater i žlučníku, buňky - chrání před oxidačním stresem, zpomalení stárnutí, odstraňování únavy a posiluje tělo i duši, posilování nervového systému.
Zajišťuje celkovou harmonii vašeho organismu - bylinný extrakt s blahodárnými a revitalizujícími účinky vyrobený ze 17ti druhů bylin. Působí zejména na nachlazení, záněty, migrény, imunitní systém, játra, trávení,zabraňuje ukládání tuku v játrech.
Je unikátní vícekomponentní přírodní produkt s blahodárnými a revitalizujícími účinky stimulující obranyschopnost organismu. Určený zejména pro detoxikace, plíce, tlusté střevo, pro alergie, imunitu, kožní potíže a ekzémy.
Výrobky OKG jsou doplňky stravy, nenahrazují léky ani vyváženou pestrou stravu a jsou k dostání pouze prostřednictvím nezávislých distributorů O.K.G.,s.r.o..
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one