Uvedeme vaše tělo zpět do rovnováhy a harmonie.
Nezraďte své zdraví! Ptejte se, dotazujte se a informujte se! Neexistují hloupé otázky, ale jen a jen hloupé odpovědi! Nezraďte své zdraví!

"Pokud medicína nebere v úvahu, že každý člověk disponuje přirozeným samoléčícím potenciálem, staví tím bariéru mezi sebe a své pacienty a podceňuje jeden z nejvýznamnějších faktorů možného uzdravení."  Německý dokumentarista a publicista Clemens Cuby, který sám sebe se vyléčil z ochrnutí způsobeného přerušením míchy.

 PORADÍM  S  VÝBĚREM  KAŽDÉMU.
K   O   N   T   A   K   T :
DISTRIBUTOR O.K.G.,s.r.o.
František Vondra
Číslo smlouvy: 03-015716

E-mail: medicina@centrum.cz
Mobil: +420 773 151 651
Skype: michal13651
ICQ: 692507684
Facebook:
Žádám  nezávislé partnery OKG, aby nekopírovali tyto webové stránky - viz. průvodce distributora!!!
Uveřejněné texty na těchto stránkách jsou buď převzaty z oficiálních stránek společnosti OKG,  nebo převzaté ze zdrojů, které jsou vždy uvedeny pod článkem a nebo jsou získány od zákazníků. Tyto webové stránky jako celek nebyly schváleny společností OKG s.r.o. a ani nejsou jejich oficiálním webem.

Nervová soustava, mozek

Nervová soustava a mozek

Je určený k pročištění a detoxikaci organismu, posiluje nejzatíženější orgán játra a chrání jeho tkáň, usnadňuje trávení tuku, eliminuje bakterie, ovlivňuje dýchací cesty, udržuje hladinu cukru v krvi, udržuje kyselost žaludku i trávení.
Působí zejména na potíže s trávením a ideální váhou, zažívání, funkci jater i žlučníku, buňky - chrání před oxidačním stresem, zpomalení stárnutí, odstraňování únavy a posiluje tělo i duši, posilování nervového systému.
V krvi se vytvoří oxid dusnatý NO v dostatečném množství pro váš organismus. Okamžitě začne oxid dusnatý NO pracovat. Poškozené cévy opraví a vrátí jim zpět jejich pružnost. Jinak velice stručně řečeno, záněty NO začne ihned léčit, céva se stává opět pružnou a hladkou. Jedná se o  "molekulu" KARDIOVASKULÁRNÍHO ZDRAVÍ - OXID DUSNATÝ.  NO je signální molekula, která vzniká v těle a působí jako vazodilátor umožňující regulaci krevního toku v každé části těla.
Má za úkol  chránit srdce, cévy, tlak a udržuje hladinu cholesterolu, podporuje mozkovou činnost i vitalitu.
Výrobky OKG jsou doplňky stravy, nenahrazují léky ani vyváženou pestrou stravu a jsou k dostání pouze prostřednictvím nezávislých distributorů O.K.G.,s.r.o..
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one