Uvedeme vaše tělo zpět do rovnováhy a harmonie.
Nezraďte své zdraví! Ptejte se, dotazujte se a informujte se! Neexistují hloupé otázky, ale jen a jen hloupé odpovědi! Nezraďte své zdraví!

"Pokud medicína nebere v úvahu, že každý člověk disponuje přirozeným samoléčícím potenciálem, staví tím bariéru mezi sebe a své pacienty a podceňuje jeden z nejvýznamnějších faktorů možného uzdravení."  Německý dokumentarista a publicista Clemens Cuby, který sám sebe se vyléčil z ochrnutí způsobeného přerušením míchy.

 PORADÍM  S  VÝBĚREM  KAŽDÉMU.
K   O   N   T   A   K   T :
DISTRIBUTOR O.K.G.,s.r.o.
František Vondra
Číslo smlouvy: 03-015716

E-mail: medicina@centrum.cz
Mobil: +420 773 151 651
Skype: michal13651
ICQ: 692507684
Facebook:
Žádám  nezávislé partnery OKG, aby nekopírovali tyto webové stránky - viz. průvodce distributora!!!
Uveřejněné texty na těchto stránkách jsou buď převzaty z oficiálních stránek společnosti OKG,  nebo převzaté ze zdrojů, které jsou vždy uvedeny pod článkem a nebo jsou získány od zákazníků. Tyto webové stránky jako celek nebyly schváleny společností OKG s.r.o. a ani nejsou jejich oficiálním webem.

Klouby, zuby, kosti

Pro vaše klouby, zuby a kosti je nejlepší volbou OK Beta+. Příznivě stimuluje tvorbu chrupavek a zaceluje mikrotrhlinky v chrupavce, které jsou způsobeny špatným životním stylem, nadváhou a nebo třeba sportem. Zpevňuje kosti a v případě bolestivých kloubů velmi rychle dochází ke zlepšení. Napomáhá při překyselení organismu. OK Gama+  zabraňuje vyplavování vápníku z těla a stimuluje jeho ukládání do kostí. Zvyšuje se tak jejich pevnost. Obsahuje A, E, D vitaminy. První pomocí při bolestech kloubů a namožených svalů jsou oblíbené OK Gel a OK Balsam.

Hraje velice zásadní roli v revitalizaci kloubů, odkyselení, zdravé klouby, pevné kosti a pohyb zas bez bolesti.
Je určená k harmonizaci cévního a pohybového systému. Hlavní zdroj omega 3 mastných kyselin a organicky vázaného vápníku i křemíku. Pro zdravé srdce, cévy, klouby, kosti a skvělou kondici.
Unikátní přípravek k péči o pokožku se zklidňujícími a regeneračními účinky vhodný pro celou rodinu, vyrobený podle léty ověřené receptury ze 17. století. Gel - na opary, bradavice, akné, jizvy, odřeniny, pleť, svědění po štípnutí hmyzu, po holení, svěží a krásnou pokožku, dezinfikuje a hojí.
Unikátní přípravek k péči o pokožku se zklidňujícími a regeneračními účinky vhodný pro celou rodinu, vyrobený podle léty ověřené receptury ze 17. století. Mast je určena (Je mastnější než gel, protože obsahuje sádlo.) - na opary, bradavice, akné, jizvy, odřeniny, pleť, svědění po štípnutí hmyzu, po holení, svěží a krásnou pokožku, dezinfikuje a hojí.
Výrobky OKG jsou doplňky stravy, nenahrazují léky ani vyváženou pestrou stravu a jsou k dostání pouze prostřednictvím nezávislých distributorů O.K.G.,s.r.o..
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one