Uvedeme vaše tělo zpět do rovnováhy a harmonie.
Nezraďte své zdraví! Ptejte se, dotazujte se a informujte se! Neexistují hloupé otázky, ale jen a jen hloupé odpovědi! Nezraďte své zdraví!

"Pokud medicína nebere v úvahu, že každý člověk disponuje přirozeným samoléčícím potenciálem, staví tím bariéru mezi sebe a své pacienty a podceňuje jeden z nejvýznamnějších faktorů možného uzdravení."  Německý dokumentarista a publicista Clemens Cuby, který sám sebe se vyléčil z ochrnutí způsobeného přerušením míchy.

 PORADÍM  S  VÝBĚREM  KAŽDÉMU.
K   O   N   T   A   K   T :
DISTRIBUTOR O.K.G.,s.r.o.
František Vondra
Číslo smlouvy: 03-015716

E-mail: medicina@centrum.cz
Mobil: +420 773 151 651
Skype: michal13651
ICQ: 692507684
Facebook:
Žádám  nezávislé partnery OKG, aby nekopírovali tyto webové stránky - viz. průvodce distributora!!!
Uveřejněné texty na těchto stránkách jsou buď převzaty z oficiálních stránek společnosti OKG,  nebo převzaté ze zdrojů, které jsou vždy uvedeny pod článkem a nebo jsou získány od zákazníků. Tyto webové stránky jako celek nebyly schváleny společností OKG s.r.o. a ani nejsou jejich oficiálním webem.

Otěhotnět i zvýšit kvalitu a množství spermií?

Na podporu a zvýšení plodnosti bych oběma partnerům doporučil EMULIPS FORTE, protože obsahuje zvýšené množství vitamínu E, který je pro plodnost velice přínosný a také je to silný antioxidant, takže napomáhá v boji proti kyslíkovým radikálům, díky kterým se šance na otěhotnění velice snižuje. Dále obsahuje bioaktivní selen a zinek, které jsou velice důležité pro tvorbu a kvalitu spermií. Navíc chrání náš kardiovaskulární systém, snižuje tlak a cholesterol, napomáhá trávení a optimalizuje hmotnost. To by mohlo být dalším, vedlejším přínosem pro vás. Není to ale o užití jedné lahvičky, je zde třeba pravidelného užívání delší dobu. Je také nutné dodržovat neustále pitný režim i když nic neužíváte. Jestli potřebujete před objednáním produktu poradit a probrat váš zdravotní stav, napište, rád vám se vším poradím. Rozhodnete-li se pro Emulips Forte jako podporu otěhotnění i plodnost partnera, doporučuji balení XXL, kde je 30 dávek zdarma.

 

Působí zejména na potíže s trávením a ideální váhou, zažívání, funkci jater i žlučníku, buňky - chrání před oxidačním stresem, zpomalení stárnutí, odstraňování únavy a posiluje tělo i duši, posilování nervového systému.
Výrobky OKG jsou doplňky stravy, nenahrazují léky ani vyváženou pestrou stravu a jsou k dostání pouze prostřednictvím nezávislých distributorů O.K.G.,s.r.o..
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one