Uvedeme vaše tělo zpět do rovnováhy a harmonie.
Nezraďte své zdraví! Ptejte se, dotazujte se a informujte se! Neexistují hloupé otázky, ale jen a jen hloupé odpovědi! Nezraďte své zdraví!

"Pokud medicína nebere v úvahu, že každý člověk disponuje přirozeným samoléčícím potenciálem, staví tím bariéru mezi sebe a své pacienty a podceňuje jeden z nejvýznamnějších faktorů možného uzdravení."  Německý dokumentarista a publicista Clemens Cuby, který sám sebe se vyléčil z ochrnutí způsobeného přerušením míchy.

 PORADÍM  S  VÝBĚREM  KAŽDÉMU.
K   O   N   T   A   K   T :
DISTRIBUTOR O.K.G.,s.r.o.
František Vondra
Číslo smlouvy: 03-015716

E-mail: medicina@centrum.cz
Mobil: +420 773 151 651
Skype: michal13651
ICQ: 692507684
Facebook:
Žádám  nezávislé partnery OKG, aby nekopírovali tyto webové stránky - viz. průvodce distributora!!!
Uveřejněné texty na těchto stránkách jsou buď převzaty z oficiálních stránek společnosti OKG,  nebo převzaté ze zdrojů, které jsou vždy uvedeny pod článkem a nebo jsou získány od zákazníků. Tyto webové stránky jako celek nebyly schváleny společností OKG s.r.o. a ani nejsou jejich oficiálním webem.
Imunita a  zánětlivá onemocnění. Před použitím produktů doporučuji nejdříve provést detoxikaci celého organismu a teprve potom připravit zažívání. Podpořit organismus a jeho obranu, včetně doplnění minerálů a vitamínů na posílení celkové imunity a posílení vašeho metabolismu.
Je určený k pročištění a detoxikaci organismu, posiluje nejzatíženější orgán játra a chrání jeho tkáň, usnadňuje trávení tuku, eliminuje bakterie, ovlivňuje dýchací cesty, udržuje hladinu cukru v krvi, udržuje kyselost žaludku i trávení.
Je určený pro harmonizaci činnosti trávícího traktu, který v současném civilizačním spěchu a stresu trpí a není většinou v optimální kondici. Působí zejména na potíže s trávením a ideální váhou, zažívání, funkci jater i žlučníku, buňky - chrání před oxidačním stresem, zpomalení stárnutí, odstraňování únavy a posiluje tělo i duši, posilování nervového systému.
Tento přírodní produkt, zajišťuje celkovou harmonii vašeho organismu - bylinný extrakt s blahodárnými a revitalizujícími účinky vyrobený ze 17ti druhů bylin. Působí zejména na nachlazení, záněty, migrény, imunitní systém, játra, trávení,zabraňuje ukládání tuku v játrech.
Určený především k posílení obranyschopnosti, doplnění vitamínů a minerálů, které jsou nedostatečně zastoupeny v dnešní stravě, hlavně pro děti i pro dospělé. Uvedená tabulka porovnává, kolik musíte sníst potravin, aby jste získali tolik živin, kolik obsahuje 1 tableta FACTORU BASE KIDS!
Na opary, bradavice, akné, jizvy, odřeniny, pleť, svědění po štípnutí hmyzu, po holení, svěží a krásnou pokožku, dezinfikuje a hojí.
Výrobky OKG jsou doplňky stravy, nenahrazují léky ani vyváženou pestrou stravu a jsou k dostání pouze prostřednictvím nezávislých distributorů O.K.G.,s.r.o..
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one