Uvedeme vaše tělo zpět do rovnováhy a harmonie.
Nezraďte své zdraví! Ptejte se, dotazujte se a informujte se! Neexistují hloupé otázky, ale jen a jen hloupé odpovědi! Nezraďte své zdraví!

"Pokud medicína nebere v úvahu, že každý člověk disponuje přirozeným samoléčícím potenciálem, staví tím bariéru mezi sebe a své pacienty a podceňuje jeden z nejvýznamnějších faktorů možného uzdravení."  Německý dokumentarista a publicista Clemens Cuby, který sám sebe se vyléčil z ochrnutí způsobeného přerušením míchy.

 PORADÍM  S  VÝBĚREM  KAŽDÉMU.
K   O   N   T   A   K   T :
DISTRIBUTOR O.K.G.,s.r.o.
František Vondra
Číslo smlouvy: 03-015716

E-mail: medicina@centrum.cz
Mobil: +420 773 151 651
Skype: michal13651
ICQ: 692507684
Facebook:
Žádám  nezávislé partnery OKG, aby nekopírovali tyto webové stránky - viz. průvodce distributora!!!
Uveřejněné texty na těchto stránkách jsou buď převzaty z oficiálních stránek společnosti OKG,  nebo převzaté ze zdrojů, které jsou vždy uvedeny pod článkem a nebo jsou získány od zákazníků. Tyto webové stránky jako celek nebyly schváleny společností OKG s.r.o. a ani nejsou jejich oficiálním webem.

Dna, pakostnice, podagra

Dna, pakostnice, podagra - dříve se ji říkalo nemoc králů nebo nemoc bohatých, protože má souvislost s nadměrnou konzumací masa a alkoholu.

Na dnu vám mohu doporučit naši kombinaci OK Alfa+, OK Tau+, Emulips.
Na odkyselení organismu i kloubů nám pak hodně poslouží OK Beta+.
Tento přírodní produkt, zajišťuje celkovou harmonii vašeho organismu. Působí zejména na nachlazení, záněty, migrény, imunitní systém, játra, trávení a zabraňuje ukládání tuku v játrech.
Exkluzivní obohacená směs rostlinných olejů s blahodárnými a revitalizujícími účinky pro funkční vylučovací systém. Působí zejména na správnou funkci vylučovacího systému, ledviny, gynekologické potíže, prostatu a nervy.
Je určený pro optimalizaci trávení tuku. Působí zejména na žlučník, nadýmání, zácpu, hubnutí, tvorbu mateřského mléka a vstřebávání vitamínů.
Směs k přípravě nápoje s blahodárnými a revitalizujícími účinky vyrobená z pečlivě vybraných ingrediencí té nejvyšší kvality. Hraje velice zásadní roli v revitalizaci kloubů, odkyselení, zdravé klouby, pevné kosti a pohyb zas bez bolesti.
Výrobky OKG jsou doplňky stravy, nenahrazují léky ani vyváženou pestrou stravu a jsou k dostání pouze prostřednictvím nezávislých distributorů O.K.G.,s.r.o..
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one