Uvedeme vaše tělo zpět do rovnováhy a harmonie.
Nezraďte své zdraví! Ptejte se, dotazujte se a informujte se! Neexistují hloupé otázky, ale jen a jen hloupé odpovědi! Nezraďte své zdraví!

"Pokud medicína nebere v úvahu, že každý člověk disponuje přirozeným samoléčícím potenciálem, staví tím bariéru mezi sebe a své pacienty a podceňuje jeden z nejvýznamnějších faktorů možného uzdravení."  Německý dokumentarista a publicista Clemens Cuby, který sám sebe se vyléčil z ochrnutí způsobeného přerušením míchy.

 PORADÍM  S  VÝBĚREM  KAŽDÉMU.
K   O   N   T   A   K   T :
DISTRIBUTOR O.K.G.,s.r.o.
František Vondra
Číslo smlouvy: 03-015716

E-mail: medicina@centrum.cz
Mobil: +420 773 151 651
Skype: michal13651
ICQ: 692507684
Facebook:
Žádám  nezávislé partnery OKG, aby nekopírovali tyto webové stránky - viz. průvodce distributora!!!
Uveřejněné texty na těchto stránkách jsou buď převzaty z oficiálních stránek společnosti OKG,  nebo převzaté ze zdrojů, které jsou vždy uvedeny pod článkem a nebo jsou získány od zákazníků. Tyto webové stránky jako celek nebyly schváleny společností OKG s.r.o. a ani nejsou jejich oficiálním webem.
Jak pomoci cévám?

V dnešní stravě schází v průměru 30-65% vitamínů i minerálů. To se zákonitě musí projevit na našem zdraví. Zpravidla nejdříve se to začne projevovat na krevním řečišti. Naše dásně začínají krvácet, menstruace nepravidelná, začíná se zvyšovat krevní tlak, a pod.. Na cévní problémy máme vynikající produkty: Před použitím těchto bylinných přípravků doporučuji provést detoxikaci a připravit trávící systém.
Je určený především k pročištění a detoxikaci organismu, posiluje nejzatíženější orgán játra a chrání jeho tkáň, usnadňuje trávení tuku, eliminuje bakterie, ovlivňuje dýchací cesty, udržuje hladinu cukru v krvi, udržuje kyselost žaludku i trávení.
Připraví trávicí systém. Je určený pro harmonizaci činnosti trávícího traktu, který v současném civilizačním spěchu a stresu trpí a není většinou v optimální kondici. Působí zejména na potíže s trávením a ideální váhou, zažívání, funkci jater i žlučníku, buňky - chrání před oxidačním stresem, zpomalení stárnutí, odstraňování únavy a posiluje tělo i duši, posilování nervového systému.
Je určená pro kardiovaskulární systém a jeho ochranu. Má za úkol chránit srdce, cévy, tlak a udržuje hladinu cholesterolu, podporuje mozkovou činnost i vitalitu.
V krvi vytvoří oxid dusnatý NO ("molekulu" KARDIOVASKULÁRNÍHO ZDRAVÍ) v dostatečném množství pro váš organismus. Okamžitě začne oxid dusnatý NO pracovat. Poškozené cévy opraví a vrátí jim zpět jejich pružnost, jinak velice stručně řečeno, záněty NO začne ihned léčit, céva se stává opět pružnou a hladkou.
 
 
 
Exkluzivní směs vysoce čistých rostlinných olejů. Je určena k ochraně metabolismu, srdce a cév. Zlepšuje funkce kloubů, příznivě působí na ekzémy a podporuje kvalitu vlasů.
ZKUŠENOSTI

Nemusel jsem na druhou operaci srdce!
Asi v r. 2000 jsem začal mít problémy se srdíčkem (fibrilace síní). Stav se postupně natolik zhoršil, že jsem v r. 2002 musel jít na operační zákrok. Stav se zlepšil, ale fibrilace síní pokračovaly dál. Byla mi doporučována další operace. Pak jsem začal užívat OK Alfu plus, OK Omegu plus a Emulips - denně 3 měsíce a poté šel na pravidelnou čtvrtletní kontrolu. V nemocnici mi řekli, že můj stav se zlepšil natolik, že další operace zatím není nutná. Upravil se mi tlak, cholesterol i tuky v krvi. Na kontroly chodím jen 1x za půl roku a dodnes (7 let) jsem na operaci nemusel jít. Momentálně užívám jen 3 tbl. denně na srdíčko, stav je stabilizovaný. Lékař dokonce napsal do zprávy: "nyní na bylinkách, pokračovat v užívání". Výrobky OKG beru již několik let a nedám na ně dopustit.
Štefan K., Brno

Vysoký krevní tlak
Po 7 letech jsem mohla vysadit léky!
Moc děkuji za Emulips a OK Omegu plus. Po 4 měsících užívání obou výrobků už nemusím brát léky na vysoký tlak, které jsem brala 7 let.
Martina K., Lipník nad Bečvou


Srdíčko v pořádku a navíc o 17 kg lehčí!
V roce 1998 mi zjistili vysoký krevní tlak a díky tomu i deformaci srdeční stěny. Výrobky OKG používám 8. rok. Celou dobu si držím tlak v normě a před 4 lety při hloubkovém vyšetření srdce mi lékař sdělil, že mám srdíčko úplně v pořádku. Léky na tlak jsem měla brát do konce života. Neberu je už několik let a přesto si držím tlak v normě. Navíc jsem díky výrobkům OKG zhubla 17 kg a už 4 roky si váhu držím!
Dr. Jana S., Brno

Provazce křečových žil jsou pryč!
Ná základě zkušenosti mého tatínka se zlepšením srdíčka a průchodnosti tepen na nohách začal užívat OK Omegu3 Complete také manžel mé zákaznice...měl PROVAZCE KŘEČOVÝCH ŽIL na nohách, ale na operaci nechtěl, protože se to údajně vrací a viděl to jako zbytečné...už po dvou baleních OK Omegy3 Complete !!!! má provazce PRYČ !!! ...jen velká škoda, že nás nenapadlo to nafotit... ale veliké díky za sílu tohoto unikátního výrobku !!!
Lýdie E., Tanvald

Ucpaná céva je průchodná i bez operace
Doporučila jsem paní z Jesenného (60 let) Factor Base NO na ucpanou cévu na krku (krkavici). Měla jít koncem listopadu na operaci do Prahy. Využívala 2 balení Factor Base NO a před týdnem jela do Turnova na vyšetření před operací. Je úplně v pořádku a do Prahy na operaci nemusí.
Anna M., Liberec

 

Tromboza
Maminka skončila s trombózou v nemocnici a dostala k užívání "Warfarin" - lék na ředění krve, který měla užívat do konce svého života. Vezla jsem jí tam nějaké věci a mimo jiné i produkty OKG. Vystavila jsem jí je na noční stolek, aby je viděli lékaři. Nechala jsem tam i katalog OKG. Tři po sobě jdoucí lékaři užívání odsouhlasili, pod podmínkou, že naše výrobky bude užívat pravidelně (ne jen občas), aby to nezkreslovalo výsledky a nevznikl nějaký problém. Díky synergy packu (Emulips, OK Alfa+, OK Tau+, OK Omega+, Factor base NO) byl mamince do 7 měsíců Warfarin odebrán. Jsem moc ráda, že máme tyto skvělé unikáty, které lidem vrací zdravíčko.
Ivona Ch. Děčín

 

Výrobky OKG jsou doplňky stravy, nenahrazují léky ani vyváženou pestrou stravu a jsou k dostání pouze prostřednictvím nezávislých distributorů O.K.G.,s.r.o..
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one