Uvedeme vaše tělo zpět do rovnováhy a harmonie.
Nezraďte své zdraví! Ptejte se, dotazujte se a informujte se! Neexistují hloupé otázky, ale jen a jen hloupé odpovědi! Nezraďte své zdraví!

"Pokud medicína nebere v úvahu, že každý člověk disponuje přirozeným samoléčícím potenciálem, staví tím bariéru mezi sebe a své pacienty a podceňuje jeden z nejvýznamnějších faktorů možného uzdravení."  Německý dokumentarista a publicista Clemens Cuby, který sám sebe se vyléčil z ochrnutí způsobeného přerušením míchy.

 PORADÍM  S  VÝBĚREM  KAŽDÉMU.
K   O   N   T   A   K   T :
DISTRIBUTOR O.K.G.,s.r.o.
František Vondra
Číslo smlouvy: 03-015716

E-mail: medicina@centrum.cz
Mobil: +420 773 151 651
Skype: michal13651
ICQ: 692507684
Facebook:
Žádám  nezávislé partnery OKG, aby nekopírovali tyto webové stránky - viz. průvodce distributora!!!
Uveřejněné texty na těchto stránkách jsou buď převzaty z oficiálních stránek společnosti OKG,  nebo převzaté ze zdrojů, které jsou vždy uvedeny pod článkem a nebo jsou získány od zákazníků. Tyto webové stránky jako celek nebyly schváleny společností OKG s.r.o. a ani nejsou jejich oficiálním webem.
Firma O.K.G.,s.r.o. (dále jen OKG), pro kterou pracuji jako distributor vznikla 22.2.2001. Je zapsána pod spisovou značkou: C 39584 u Krajského soudu v Brně.
Vyrábí a dodává na trh výhradně české přírodní produkty zdravé výživy a to bez chemické stabilizace. Uvádíme vaše tělo zpět do rovnováhy a  harmonie.
Tělo se za to odvděčí tím, že svou samoléčivou schopností ihned zlikviduje téměř veškeré nemoci dřív než propuknou. Všechny tyto přírodní produkty a jejich receptury jsou patentově chráněny.
Výrobky OKG jsou „vykrystalizováním“ a zároveň spojením moudrosti a tradic starých 5000 let s nejnovějšími vědeckými poznatky a nejmodernějšími technologiemi.
Produkty podporují tělo při návratu do rovnováhy a harmonie, která byla narušena. To je hlavní myšlenka Tradiční čínské medicíny, ze které vycházíme.
A tyto knihy vám dají nahlédnout pod pokličku dnešního dění i do zákulisí
OKG-064-Kniha-Nespechejte do rakve 1.jpg
OKG-066-Kniha-Umirame na objednávku 1.jpg
Nespěchejte do rakve

Druhé, ROZŠÍŘENÉ vydání knihy Tomáše Kašpara!

Přestaňte být pacienty! Přestaňte hrát hru farmaceutického průmyslu!
Buďte zdraví a šťastní.
8 lidí z 10-ti umírá na infarkt, mrtvici nebo rakovinu.
Zcela zbytečně!


Existuje snadné vyřešení cévních chorob.
A existuje lék na rakovinu.

Někdo však před námi tyto informace zatajuje.
Proč?

Máme zde epidemii obezity. Diety často nepomáhají. Lidé tloustnou i proti své vůli!

Kdo za to může?

Prodlužuje se nám život, ale jeho kvalita rychle klesá.
Alergie, ekzémy, astma, artróza, cukrovka, chronická únava, deprese, nespavost, rakovina, infarkt, zvětšená prostata, myomy, senilita, Alzheimerova choroba, ztráta vitality...
Přesvědčují nás, že je to přirozený důsledek stárnutí.

Co když je to ale úplně jinak?

Kniha jednoduchým a čtivým způsobem, srozumitelným pro každého, předkládá zatajovaná fakta a dává je do překvapivých souvislostí. A hlavně - ukazuje, jak se všem těm nemocem vyhnout.
Pro zájem čtenářů se kniha dočkala již třetího dotisku! Připomínky, ohlasy a otázky čtenářů však přiměly autora k doplnění některých kapitol o další důležité informace. V knize přibyla jedna nová kapitola a celkem 14 nových stránek důležitých informací. Třetí dotisk tedy vychází jako nové, 2. vydání.
 
Varování:
Aplikace informací z této knihy může vážně ohrozit nemoci, které si pěstujete!

O knize řekli:
MUDr. Tomáš Vrbica, rehabilitační a sportovní lékař: Knihu je možno považovat za originální dílo neposkvrněné konzumem. Kniha dodává spoustu informací, které jsou z (ne)známého důvodu drženy pod pokličkou. Po přečtení se i mně osobně začaly spojovat zcela nové souvislosti a nápady "jak na to".
Eva Neubauerová, výživová konzultantka: Tomáš Kašpar konečně otevřel témata, o kterých se na veřejnosti příliš nemluví, a dokázal je velmi srozumitelně vyložit.
Anna Strunecká, autorka knihy Doba jedová: Zajímavá a aktuální, užitečná, živě napsaná.

Doporučujeme!
Pro registrované členy je k dispozici za zvýhodněnou cenu!
Umíráme na objednávku

Napsal: Tomáš Kašpar
Stran: 98
Vydala: Akademie úspěchu v roce 2014


Rakovina není nevyléčitelná nemoc!
Jak to, že na ni stále umírá každý 3. člověk?
Co se děje v zákulisí farmaceutického průmyslu?
Kdo nám lže - a proč?

Seznamte se s příběhy ubohé závisti, špinavých intrik a zákeřné podlosti v boji proti obětavé statečnosti, hlubokému lidství a úžasnému hrdinství. Boj, který ještě neskončil.

Boj, který se týká i vás!Nebuďte obětí systému!


Doporučujeme!
Pro registrované členy je k dispozici za zvýhodněnou cenu!
Smrtka.PNG
Výrobky OKG jsou doplňky stravy, nenahrazují léky ani vyváženou pestrou stravu a jsou k dostání pouze prostřednictvím nezávislých distributorů O.K.G.,s.r.o..
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one