Uvedeme vaše tělo zpět do rovnováhy a harmonie.
Nezraďte své zdraví! Ptejte se, dotazujte se a informujte se! Neexistují hloupé otázky, ale jen a jen hloupé odpovědi! Nezraďte své zdraví!

"Pokud medicína nebere v úvahu, že každý člověk disponuje přirozeným samoléčícím potenciálem, staví tím bariéru mezi sebe a své pacienty a podceňuje jeden z nejvýznamnějších faktorů možného uzdravení."  Německý dokumentarista a publicista Clemens Cuby, který sám sebe se vyléčil z ochrnutí způsobeného přerušením míchy.

 PORADÍM  S  VÝBĚREM  KAŽDÉMU.
K   O   N   T   A   K   T :
DISTRIBUTOR O.K.G.,s.r.o.
František Vondra
Číslo smlouvy: 03-015716

E-mail: medicina@centrum.cz
Mobil: +420 773 151 651
Skype: michal13651
ICQ: 692507684
Facebook:
Žádám  nezávislé partnery OKG, aby nekopírovali tyto webové stránky - viz. průvodce distributora!!!
Uveřejněné texty na těchto stránkách jsou buď převzaty z oficiálních stránek společnosti OKG,  nebo převzaté ze zdrojů, které jsou vždy uvedeny pod článkem a nebo jsou získány od zákazníků. Tyto webové stránky jako celek nebyly schváleny společností OKG s.r.o. a ani nejsou jejich oficiálním webem.

NÁVRAT KE ZDRAVÉMU ŽIVOTU

"Existují tisíce nemocí ale jen jedno zdraví."  Böme
Návrat ke zdravému životu můžeme rozdělit přibližně na IV kroky

ROZHODNUTÍ  -  Na základě své svobodné vůle se rozhodnu zda chci být zdrav(a)!
Je to naše nezadatelné právo každého z nás a nikdo jiný nemá právo, na naši svobodné vůli cokoliv měnit!
Musíme vědět, že chceme být zdraví a nechceme si pěstovat žádné nemoci!
Musíme vědět, že nechceme být obětí žádného systému!
Jak se zachovat a co pro to udělat?
Neni to tak složité jak se zdá.
Nejdůležitější je, že sami chcete na základě vaši svobodné vůle a něco pro to uděláte.
Náš organismus je kouzelný, až ohromující svou samoléčivou schopností. Umí uvést velice rychle všechny funkce jednotlivých orgánů a systémů v těle do naprosté rovnováhy (synergie, harmonie). Aby naše tělo mělo tuto báječnou samoléčivou schopnost, musíme mu dodat potřebné živiny!

Jinak řečeno. Dodáme-li z čisté přírody našemu tělu tolik potřebné živiny, (vitamíny, minerály, stopové prvky, vlákniny) poradí si téměř s každou nemocí. Protože je uvedeno do harmonie a rovnováhy. Dokonce tuto nemoc nikdy nedostaneme, ( Nebudeme o ni prostě vědě.) protože ji naše tělo zlikviduje ihned před jejím propuknutím, včetně nemoci cév, srdce, rakoviny a pod.
Jak to všechno udělat?
Jak nastavit naše tělo a orgány do harmonie?
V následujících IV. KROCÍCH  se vám  to pokusím vše jednoduše vysvětlit, tak aby to každý pochopil.
I. KROK - DETOXIKACE

Posílení vylučovacích orgánů a lymfatického systému
Celá léta jsme zásobovali tělo velikým množstvím toxických látek z ovzduší ( zplodiny z aut, z továren, různé chemické postřiky aj.). Z potravin ( DDT, konzervanty, barviva, rostlinné oleje s omega 6 aj.) a každý den ještě nějaké přidáváme. Systém nás tak vychoval a proto si myslíme, že děláme pro tělo jenom to nejlepší. Opak je ale pravdou! Tělo je tak zatíženo toxiny, že již přirozenou obranu nezvládá a postupně onemocní. Důkazem je stále větší množství tak zvaných civilizačních chorob ( rakovina, cévy, srdce aj.). Množství nemocných již dávno předčilo obrovské epidemie typu cholery a pod. Proto tělo musíme nejdříve vyčistit!
Doporučujeme tyto preparáty na pročištění:
II. KROK - DOKONALÉ TRÁVENÍ

Trávení je vstupní branou do organismu
Většina lidí má špatné trávení. V dobré víře si lidé kupují a užívají různé vitamíny a jiné zdravé složky a myslí si, že bude vše ok. Jenže se výsledek nedostavuje a diví se proč?
Příčinou je špatné absorbování živin a vitamínů.
Jsme nejen tím, co jíme ale i tím, co absorbujeme!
Doporučujeme tyto preparáty:
III. KROK - TRANSPORT ŽIVIN

Oběhový systém a krev
Aby se nám z těla odvedly odpadní látky a dopravily do buněk živiny, je potřeba mít v pořádku oběhový systém a čistou krev.
Čistá krev je takovou super dálnicí, která propojuje každý orgán se všemi buňkami a s celým tělem.
Pro efektivní transport živin do buněk je velmi důležitý oběhový systém, jehož součástí jsou cévy, vlásečnice. Ty musí být pružné, elastické.
Doporučujeme tyto preparáty:

IV. KROK - AKTIVACE BUNĚK

Výživa organismu a posílení imunity

Pokud buňky nemají dostatečný přísun živin trpí, nejsou aktivní, ztrácí schopnost přirozené regenerace a špatně plní svoji funkci. Buňky se musí aktivovat, musí být nabuzené a schopné přijímat živiny. Jakmile jsou buňky aktivované, cítíme příliv energie, vitalitu.

Doporučujeme tyto preparáty:
ZÁVĚR - Náprava jídelníčku

Jak a co můžete udělat?
Dejte přednost skutečným potravinám, které ještě jedla vaše babička a vyhněte se těm, které vaše matka nosila či nosí z regálů supermarketu plných polotovarů. Eliminací zánětlivých potravin a přidáním esenciálních živin z nezpracovaných potravin můžete napravit poškození tepen způsobené dnešní typickou stravou.
Jedině přírodní produkty od OKG ať již jednotlivě nebo v sadách vám pomohou získat zpět harmonii vašeho těla a navrátit vašemu tělu zdraví i spokojený život. Nezraďte svoje zdraví!
Výrobky OKG jsou doplňky stravy, nenahrazují léky ani vyváženou pestrou stravu a jsou k dostání pouze prostřednictvím nezávislých distributorů O.K.G.,s.r.o..
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one