Uvedeme vaše tělo zpět do rovnováhy a harmonie.
Nezraďte své zdraví! Ptejte se, dotazujte se a informujte se! Neexistují hloupé otázky, ale jen a jen hloupé odpovědi! Nezraďte své zdraví!

"Pokud medicína nebere v úvahu, že každý člověk disponuje přirozeným samoléčícím potenciálem, staví tím bariéru mezi sebe a své pacienty a podceňuje jeden z nejvýznamnějších faktorů možného uzdravení."  Německý dokumentarista a publicista Clemens Cuby, který sám sebe se vyléčil z ochrnutí způsobeného přerušením míchy.

 PORADÍM  S  VÝBĚREM  KAŽDÉMU.
K   O   N   T   A   K   T :
DISTRIBUTOR O.K.G.,s.r.o.
František Vondra
Číslo smlouvy: 03-015716

E-mail: medicina@centrum.cz
Mobil: +420 773 151 651
Skype: michal13651
ICQ: 692507684
Facebook:
Žádám  nezávislé partnery OKG, aby nekopírovali tyto webové stránky - viz. průvodce distributora!!!
Uveřejněné texty na těchto stránkách jsou buď převzaty z oficiálních stránek společnosti OKG,  nebo převzaté ze zdrojů, které jsou vždy uvedeny pod článkem a nebo jsou získány od zákazníků. Tyto webové stránky jako celek nebyly schváleny společností OKG s.r.o. a ani nejsou jejich oficiálním webem.

OKG Factor Base (60 ks želatinových kapslí)

Výrobce: O.K.G.,s.r.o. Brno
OKG Factor Base

(detoxikace, plíce, tlusté střevo, alergie, imunita, kožní potíže, ekzémy - 60 ks želatinových kapslí)
 

Cena s DPH: 900 Kč          (Na objednávku)

Sleva po registraci: - 279 Kč

Cena pro registrovaného člena s DPH: 621       (Skladem)

 
OKG Factor Base je unikátní vícekomponentní přírodní produkt s blahodárnými a revitalizujícími účinky stimulující obranyschopnost organismu.
Detoxikace organismu, dýchací trakt
OKG Factor Base významně napomůže detoxikaci Vašeho organismu. S vysokou účinností do své struktury vyvazuje celou škálu toxinů vnějšího i vnitřního původu (např. mykotoxiny z potravin napadených plísněmi nebo vyrobených ze závadných surovin, endotoxiny - "vnitřní" jedy produkované nežádoucí střevní mikroflorou apod.). Přítomnost těchto toxinů v trávicím traktu způsobuje snížení imunity. Toxiny přecházející přes střevní stěnu přímo do krve rovněž extrémně zatěžují (i přímo poškozují) některé orgány - především játra a ledviny. OKG Factor Base podpoří nejen vyvazování mykotoxinů i dalších jedů, ale i jejich odvádění z vašeho těla.

Obranyschopnost organismu
OKG Factor Base významně napomůže posílení vaší obranyschopnosti - upevní obranný systém, posílí účinnost imunitních reakcí.

Zažívání
OKG Factor Base příznivě ovlivní kvalitu střevní sliznice a tím podpoří zažívání, šetří játra.

Pukléřka  podporuje a usnadňuje trávení, povzbuzuje chuť k jídlu při ztrátě apetitu, přispívá ke správnému fungování imunitního systému, potlačuje výskyt mikrobů, zklidňuje podrážděné dýchací cesty, podporuje odkašlávání, blahodárně působí na dýchací trakt a posiluje tělo.

Vitamín A přispívá k udržování normálního stavu sliznic, pokožky a zraku, pomáhá zachovávat funkci imunitního systému a je nezbytný pro metabolismus železa.

Složení
Křemičitan vápenato-hlinitý (vysoce čištěný přírodní jíl), L-glutamin (aminokyselina), pukléřka islandská (mletá - prášek ze stélek) (Cetraria islandica), vitamín A (22,5% doporučené denní dávky v 1 želatinové tobolce), obal tobolky - želatina, glycerol.

Doporučené dávkování:
2 kapsle denně po jídle, maximální denní dávka 4 kapsle, děti do deseti let a těhotné ženy 3 kapsle denně
1 želatinová kapsle obsahuje 1400 m.j. vitaminu A

Balení:
60 želatinových kapslí

Doporučené dávkování:
2 kapsle denně po jídle, maximální denní dávka 4 kapsle, děti do deseti let a těhotné ženy 3 kapsle denně.

Výrobek je notifikován MZ ČR - č.j. OVZ-35.1-12.03.2009-15955.
A jaké jsou zkušenosti?
Bez zažívacích potíží!
Manžel měl po užívání léků gastritidu, ale po užívání Base nastalo podstatné zlepšení až zklidnění. Nyní je bez zažívacích potíží. Doporučuji užívání přípravků OKG - faktor Base i preventivně při léčbě antibiotiky.
Dr. M. P., Brno

A migrény jsou pryč!
Asi 15 let trpím atypickými migrénami. Žádné léky mě nebyly schopné zbavit bolestí na delší dobu, ale s většími dávkami hrozila otrava. Bez léků se příznaky vystupňovaly natolik, že jsem musela být hospitalizována v nemocnici. Po propuštění začalo vše znovu a bolesti byly horší než předtím. Začala jsem užívat výrobky OKG: Alfu, Omegu, Emulips, OKG Factor Base a beru je i v současnosti. Opravdu nevím, kdy mě hlava naposled zabolela a výše popsaný stav se neopakoval.
Milena K., Brno

Výrobky OKG mi pomohly!
Dlouhé roky trpím artrózou v kolenou. Léky ani různé masti předepsané lékařem mi nepomáhaly. V noci mě budily bolesti a velké křeče, nemohla jsem pořádně chodit a každý krok byl pro mne utrpením. Začala jsem užívat produkty OKG: OK Alfa+, OK Omega+, OK Tau+, FactorBase a Emulips, mazala jsem si kolena OK Gelem a na noc si dělala zábaly. Po dvou měsících jsem zjistila, že se mé bolesti o hodně zmenšily, křeče už nemám vůbec a čím déle užívám výrobky cítím větší a větší úlevu mám. Jsem velice ráda, že existují výrobky OKG, které mi pomohly.
Alžběta V., Děčín
22.05.2016 18:22:37
Topič
Výrobky OKG jsou doplňky stravy, nenahrazují léky ani vyváženou pestrou stravu a jsou k dostání pouze prostřednictvím nezávislých distributorů O.K.G.,s.r.o..
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one