Uvedeme vaše tělo zpět do rovnováhy a harmonie.
Nezraďte své zdraví! Ptejte se, dotazujte se a informujte se! Neexistují hloupé otázky, ale jen a jen hloupé odpovědi! Nezraďte své zdraví!

"Pokud medicína nebere v úvahu, že každý člověk disponuje přirozeným samoléčícím potenciálem, staví tím bariéru mezi sebe a své pacienty a podceňuje jeden z nejvýznamnějších faktorů možného uzdravení."  Německý dokumentarista a publicista Clemens Cuby, který sám sebe se vyléčil z ochrnutí způsobeného přerušením míchy.

 PORADÍM  S  VÝBĚREM  KAŽDÉMU.
K   O   N   T   A   K   T :
DISTRIBUTOR O.K.G.,s.r.o.
František Vondra
Číslo smlouvy: 03-015716

E-mail: medicina@centrum.cz
Mobil: +420 773 151 651
Skype: michal13651
ICQ: 692507684
Facebook:
Žádám  nezávislé partnery OKG, aby nekopírovali tyto webové stránky - viz. průvodce distributora!!!
Uveřejněné texty na těchto stránkách jsou buď převzaty z oficiálních stránek společnosti OKG,  nebo převzaté ze zdrojů, které jsou vždy uvedeny pod článkem a nebo jsou získány od zákazníků. Tyto webové stránky jako celek nebyly schváleny společností OKG s.r.o. a ani nejsou jejich oficiálním webem.
Výrobce: O.K.G.,s.r.o. Brno
OK Tau+
(pro funkci vylučovacího systému, ledviny, gynekologické potíže, prostata, nervy - 115ml)

 
Cena s DPH: 960 Kč          (Na objednávku)

Sleva po registraci:    - 298 Kč

Cena pro registrovaného člena s DPH:     662  Kč       (Skladem)

 
OK Tau+ (115 ml), přírodní preparát - exkluzivní obohacená směs rostlinných olejů s blahodárnými a revitalizujícími účinky pro funkční vylučovací systém.
Pročištění organismu
OK Tau+ s účinnou složkou ostropestřec přispěje k pročištění Vašeho organismu, k revitalizaci jaterní tkáně, posílí funkci jater.

Trávící a vylučovací systém
OK Tau+ stimuluje zažívací procesy - ostropestřec usnadňuje trávení.

Srdce a cévy
OK Tau+ přispěje k udržování žádoucího stavu srdce a cév – ostropestřec příznivě působí na stav a funkci srdce.

Tkáně, svaly
Světlice jako jedna z účinných složek OK Tau brání tvorbě tukových tkání, stimuluje růst svalů.

Ochrana před volnými radikály
OK Tau+ má díky přítomnosti vitamínu E má antioxidační účinky - chrání Váš organismus před působením nebezpečných kyslíkových radikálů.

Ostropestřec posiluje detoxikační účinky jater a purifikaci organismu, chrání jaterní tkáň před škodlivými vlivy okolního prostředí, podporuje funkci žlučníku, stimuluje trávení, stimuluje trávící procesy, má oxidační účinky, chrání organismus před působením kyslíkových radikálů a posiluje odolnost organismu.

Tykev semena a olej pomáhá udržovat správnou činnost močového systému a funkci prostaty obsahují biologicky vázaný zinek.

Světlice olej  posiluje fyzickou výkonost, pomáhá udržovat normální hladinu cholesterolu, pomáhá udržet srdce ve zdraví, brání tvorbě tukové tkáně.

Řepkový olej obsahuje nenasycené mastné kyseliny ve velmi vhodném poměru k nasyceným, což příznivě působí na zdraví a funkci srdce a cév.

Vitamín E chrání buňky a tkáně před oxidačním stresem způsobeným nebezpečnými kyslíkovými radikály. Díky jedinečné formě přípravku s rozptýlenými pevnými částicemi je zachován obsah vlákniny a stopových prvků. Přidané komponenty zajišťují maximální využitelnost ve vodě rozpustných složek použitých surovin. Výrobek je zcela bez chemické stabilizace.

Složení
Ostropestřec mariánský (Silybum marianum) - mletá semena, tykev obecná (dýně) (Cucurbita pepo) - olej a mletá semena, světlice barvířská (Carthamus tinctorius) - olej, řepka olejná (Brassica napus) - olej, vitamín E (denní dávka 10 ml přípravku obsahuje 10 mg vitamínu E, tj. 83 % doporučené denní dávky).

Balení:
115 ml

Doporučené dávkování:
Děti od 5 let: 1x denně 1 čajová lžička, dospělí: 1 - 3x denně 1 čajová lžička.

Výrobek je notifikován MZ ČR - č.j. OVZ-35.1-28.12.2009-12022.
A jaké jsou zkušenosti?
 
Pálení močových cest zesláblo!
Na jaře jsem se prochladila při procházkách se psem. Při užívání 3x denně OK Tau+ mi potíže s řezáním a pálením močových cest zeslábly. Další den jsem dávku OK Tau+ opakovala a třetí den jsem byla bez potíží.
Dagmar K., Brno

OK Tau+ Na cirhózu jater!
Doporučila jsem známému, který má cirhózu jater OK Tau plus. Po konzultaci s lékařem využíval 2,5 lahvičky a byl na odběrech krve. Výsledek byl fantastický : hodnoty úplně normální. Pokračuje v užívání dalšího výrobku.
Zlatomila P., Brno

Po troch dňoch sa mi stav stabilizoval!
Počas zimy, po prechladnutí, opakuje sa mi časté močenie a pálenie v močovom mechúre. Bolo mi doporučené používa» OK TAU+ od firmy OKG Brno. Po troch dňoch sa mi stav úplne stabilizoval, problémy boli odstránené a pálenie sa stratilo!
Ing. Miroslav Š., Bratislava
22.05.2016 18:25:51
Topič
Výrobky OKG jsou doplňky stravy, nenahrazují léky ani vyváženou pestrou stravu a jsou k dostání pouze prostřednictvím nezávislých distributorů O.K.G.,s.r.o..
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one