Uvedeme vaše tělo zpět do rovnováhy a harmonie.
Nezraďte své zdraví! Ptejte se, dotazujte se a informujte se! Neexistují hloupé otázky, ale jen a jen hloupé odpovědi! Nezraďte své zdraví!

"Pokud medicína nebere v úvahu, že každý člověk disponuje přirozeným samoléčícím potenciálem, staví tím bariéru mezi sebe a své pacienty a podceňuje jeden z nejvýznamnějších faktorů možného uzdravení."  Německý dokumentarista a publicista Clemens Cuby, který sám sebe se vyléčil z ochrnutí způsobeného přerušením míchy.

 PORADÍM  S  VÝBĚREM  KAŽDÉMU.
K   O   N   T   A   K   T :
DISTRIBUTOR O.K.G.,s.r.o.
František Vondra
Číslo smlouvy: 03-015716

E-mail: medicina@centrum.cz
Mobil: +420 773 151 651
Skype: michal13651
ICQ: 692507684
Facebook:
Žádám  nezávislé partnery OKG, aby nekopírovali tyto webové stránky - viz. průvodce distributora!!!
Uveřejněné texty na těchto stránkách jsou buď převzaty z oficiálních stránek společnosti OKG,  nebo převzaté ze zdrojů, které jsou vždy uvedeny pod článkem a nebo jsou získány od zákazníků. Tyto webové stránky jako celek nebyly schváleny společností OKG s.r.o. a ani nejsou jejich oficiálním webem.
Výrobce: O.K.G.,s.r.o. Brno
OK Omega-3 Complete
(chrání srdce, cévy, tlak, udržuje hladinu cholesterolu, podporuje mozkovou činnost, vitalitu - 115ml)

 
Cena s DPH: 930 Kč          (Na objednávku)

Sleva po registraci: - 288 Kč

Cena pro registrovaného člena s DPH:       642       (Skladem)

 
Je určená pro kardiovaskulární systém a jeho ochranu
Jde o originální směs upravených olejů živočišného a rostlinného původu s blahodárnými a revitalizujícími účinky, s přidanými rostlinnými steroly, doplněná dalšími biologicky aktivními látkami a s lahodnou chutí pomeranče.
Ochrana srdce a cév
Vysoký obsah a čistota omega-3 nenasycených mastných kyselin, jakož i přítomnost fytosterolů zaručují udržování normální hladiny cholesterolu, což přispívá k ochraně srdce a cév i k podpoře mozkové činnosti. Kardiovaskulární soustava je u dnešní populace velmi zatěžována různými nepříznivými vlivy a je proto velmi žádoucí ji udržovat v optimální stavu. Kyseliny EPA a DHA přispívají k normální činnosti srdce. Kyselina DHA a koenzym Q10 pomáhají udržovat správnou činnost mozku. Kyselina DHA přispívá k udržení normálního stavu zraku.  Pupalkový a rýžový olej přispívají ke zdraví srdce a cév. Koenzym Q 10 příznivě působí na udržování normálního krevního tlaku.

Posílení organismu, zlepšení kvality kůže
Koenzym Q10 je důležitou součástí energetického metabolismu organismu. Vitamin A je významný pro udržování správné funkce obranného systému, pomáhá rovněž udržovat pokožku v dobrém a přirozeném stavu. Pupalkový olej podporuje přirozenou imunitu, příznivě působí na kvalitu kůže a pojivových tkání.  Pupalkový, brutnákový a rybí olej pomáhají udržovat dobrou pružnost a pohyblivost kloubů. Pupalkový a brutnákový olej pomáhají udržet kvalitu kůže a vlasů. Koenzym Q10 hraje ústřední roli v produkci energie, příznivě ovlivňuje rekonvalescenci.

Usnadnění trávení
Vitamin A příznivě ovlivňuje stav sliznic trávicího traktu a přispívá tím k jeho správné funkci. Obsažené emulgátory převádějí tuky přijaté potravou do snadno stravitelné emulgované formy a usnadňují jejich trávení.

Harmonizace menstruačního cyklu
Pupalkový olej poskytuje nenasycené mastné kyseliny, které podporují hladký průběh menstruačního cyklu.

Ochrana organismu před kyslíkovými radikály
Antioxidační vitamin E chrání buňky před oxidačním stresem, tj. před působením nebezpečných kyslíkových radikálů zvyšujících riziko vzniku nemocí a urychlujících nástup projevů stárnutí. Posílí ochranu Vašeho organismu proti nebezpečným účinkům civilizačních vlivů.

Složení
Upravený rybí olej (deodorizovaný olej se zvýšeným obsahem omega-3 mastných kyselin - EPA a DHA), rýžový olej, pupalka dvouletá (Oenothera biennis) olej ze semen, brutnák lékařský (Borago officinalis) olej ze semen, di- a monoglyceridy vyšších mastných kyselin, rostlinné steroly (fytosteroly), vitamín E (416 % DDD*), koenzym Q10, lykopen, vitamín A (90 % DDD*), vitamín D3 (100 % DDD*), pomerančový olej – aroma.

Balení:
115 ml

Doporučené dávkování:
1 – 3 čajové lžičky (5 – 15 ml) za den. Před použitím dobře protřepejte.

Výrobek je notifikován MZ ČR, č.j. OVZ-35.1-19.05.2010-50434.
22.05.2016 18:20:56
Topič
Výrobky OKG jsou doplňky stravy, nenahrazují léky ani vyváženou pestrou stravu a jsou k dostání pouze prostřednictvím nezávislých distributorů O.K.G.,s.r.o..
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one