Uvedeme vaše tělo zpět do rovnováhy a harmonie.
Nezraďte své zdraví! Ptejte se, dotazujte se a informujte se! Neexistují hloupé otázky, ale jen a jen hloupé odpovědi! Nezraďte své zdraví!

"Pokud medicína nebere v úvahu, že každý člověk disponuje přirozeným samoléčícím potenciálem, staví tím bariéru mezi sebe a své pacienty a podceňuje jeden z nejvýznamnějších faktorů možného uzdravení."  Německý dokumentarista a publicista Clemens Cuby, který sám sebe se vyléčil z ochrnutí způsobeného přerušením míchy.

 PORADÍM  S  VÝBĚREM  KAŽDÉMU.
K   O   N   T   A   K   T :
DISTRIBUTOR O.K.G.,s.r.o.
František Vondra
Číslo smlouvy: 03-015716

E-mail: medicina@centrum.cz
Mobil: +420 773 151 651
Skype: michal13651
ICQ: 692507684
Facebook:
Žádám  nezávislé partnery OKG, aby nekopírovali tyto webové stránky - viz. průvodce distributora!!!
Uveřejněné texty na těchto stránkách jsou buď převzaty z oficiálních stránek společnosti OKG,  nebo převzaté ze zdrojů, které jsou vždy uvedeny pod článkem a nebo jsou získány od zákazníků. Tyto webové stránky jako celek nebyly schváleny společností OKG s.r.o. a ani nejsou jejich oficiálním webem.
Výrobce: O.K.G.,s.r.o. Brno
OK Omega+

(ochrana metabolismu, srdce a cév, funkce kloubů, ekzémy, vlasy - 115ml)
 

Cena s DPH: 930 Kč          (Na objednávku)

Sleva po registraci: - 288 Kč

Cena pro registrovaného člena s DPH:      642       (Skladem)

 
Je určená pro zdravé srdce a cévní soustavu
Exkluzivní směs vysoce čistých rostlinných olejů vyrobená z vybraných druhů pupalkového, brutnákového a řepkového oleje obohacená vitamínem E.
Ochrana organismu
Obsahuje rostlinné oleje s příznivým složením mastných kyselin. Navíc vitamín E chrání buňky před oxidativním stresem a tím před škodlivým působením civilizačních vlivů.

Podpora metabolických funkcí
Pupalka ovlivňuje hladinu prostaglandinů, které regulují celou řadu metabolických funkcí.

Pupalkový olej a brutnákový olej příznivě ovlivňují metabolismus tuků v těle a tím povzbudí odbourávání tuků v těle a napomohou upravení tělesné váhy, podporují zdravý stav a funkci srdce a cév. Pomáhají udržovat žádoucí hladinu cholesterolu a normální krevní tlak, přispívají k udržování žádoucí kvality a vzhledu kůže, nehtů i vlasů. Podporují přirozené obranné mechanismy (imunitu), usnadňují překonávání premenstruačních potíží a průvodních projevů období přechodu, pomáhají udržovat pružné a pohyblivé klouby.

Řepkový olej má velmi příznivý poměr nenasycených a nasycených mastných kyselin, což příznivě působí na zdraví a funkci srdce a cév.

Vitamín E chrání buňky a tkáně před oxidačním stresem způsobeným nebezpečnými kyslíkovými radikály.

Složení
Řepka olejná (Brassica napus) - olej ze semen, brutnák lékařský (Borago officinalis) - olej ze semen, pupalka dvouletá (Oenothera biennis) - olej ze semen, vitamín E (denní dávka 10 ml přípravku obsahuje 10 mg vitamínu E, tj. 83% doporučené denní dávky), přírodní aromata (máta) .

Balení:
115 ml

Doporučené dávkování:
1 - 2x denně 1 čajová lžička
 
Výrobek je notifikován MZ ČR - č.j. OVZ-35.1-28.12.2009-12022.

A jaké jsou zkušenosti?

Za 8 týdnů bez ekzému!
Martínek trpěl atopickým ekzémem. Prvních 14 dní jsem užívala OK Omegu plus, protože kojím, a syna jsem jí natírala. Aby se ústup ekzému urychlil, začala jsem mu dávat denně pár kapek OK Omegy plus vnitřně a postižená místa natírat OK Balsamem. Už za 8 týdnů byl syn bez ekzému!
Lucie S., Třebíč


pred po

Cholesterol i krevní tlak v normě!
Manžel užíval léky na snížení hladiny cholesterolu. Co používá OK omegu+, cholesterol má v normě a léky už mohl vysadit. I mně se po měsíčním používání OK omegy+ snížil cholesterol i krevní tlak na normu. Doporučujeme.
Eva K., Blansko

Krevní tlak mám v normě a cítím se výborně!

Měla jsem vysoký krevní tlak 180/120. Používám pravidelně OK Omegu plus a ve svých 68 letech mám tlak 130/80 a cítím se výborně!
Božena Š., Brno
22.05.2016 18:21:42
Topič
Výrobky OKG jsou doplňky stravy, nenahrazují léky ani vyváženou pestrou stravu a jsou k dostání pouze prostřednictvím nezávislých distributorů O.K.G.,s.r.o..
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one