Uvedeme vaše tělo zpět do rovnováhy a harmonie.
Nezraďte své zdraví! Ptejte se, dotazujte se a informujte se! Neexistují hloupé otázky, ale jen a jen hloupé odpovědi! Nezraďte své zdraví!

"Pokud medicína nebere v úvahu, že každý člověk disponuje přirozeným samoléčícím potenciálem, staví tím bariéru mezi sebe a své pacienty a podceňuje jeden z nejvýznamnějších faktorů možného uzdravení."  Německý dokumentarista a publicista Clemens Cuby, který sám sebe se vyléčil z ochrnutí způsobeného přerušením míchy.

 PORADÍM  S  VÝBĚREM  KAŽDÉMU.
K   O   N   T   A   K   T :
DISTRIBUTOR O.K.G.,s.r.o.
František Vondra
Číslo smlouvy: 03-015716

E-mail: medicina@centrum.cz
Mobil: +420 773 151 651
Skype: michal13651
ICQ: 692507684
Facebook:
Žádám  nezávislé partnery OKG, aby nekopírovali tyto webové stránky - viz. průvodce distributora!!!
Uveřejněné texty na těchto stránkách jsou buď převzaty z oficiálních stránek společnosti OKG,  nebo převzaté ze zdrojů, které jsou vždy uvedeny pod článkem a nebo jsou získány od zákazníků. Tyto webové stránky jako celek nebyly schváleny společností OKG s.r.o. a ani nejsou jejich oficiálním webem.
Výrobce: O.K.G.,s.r.o. Brno
OK Gama+

(zdroj omega 3 mastných kyselin + organicky vázaného vápníku a křemíku, zdravé srdce, cévy, klouby, kosti, skvělá kondice - 115ml)

 

Cena s DPH: 900 Kč          (Na objednávku)

Sleva po registraci: - 279 Kč

Cena pro registrovaného člena s DPH:     621 Kč       (Skladem)

 
Je určená k harmonizaci cévního a pohybového systému
Je to směs upravených olejů živočišného a rostlinného původu s blahodárnými a revitalizujícími účinky určený k harmonizaci cévního a pohybového systému. OK Gama+ svým jedinečným působením zvyšuje účinnost výrobku OK Beta+. Unikátní a vysoce čisté ingredience zaručují PREMIUM kvalitu a zároveň vaši spokojenost s výrobkem OK Gama+.
Imunitní systém
Vitamín A spolu s vitamínem D podporuje správnou funkci imunitního systému.

Podpora a posílení systému srdce a cév
Přeslička pomáhá udržovat pevné a pružné cévní stěny, stimuluje cirkulaci krve. Organická vazba organického křemíku (Si) z přesličky a jeho jedinečná kombinace s ostatními ingrediencemi výrobku OK Gama+ podporuje pevnost a integritu cév. OK Gama+, díky vysokému obsahu a čistotě omega-3 nenasycených mastných kyselin, příznivě ovlivní stav a funkci srdce a cév - napomůže udržet žádoucí hladinu cholesterolu v krvi. Kyseliny EPA a DHA přispívají k udržení normální hladiny triglyceridů (tuků) v krvi i k udržování normálního krevního tlaku.

Zpevnění pohybové soustavy
Vitamín D podporuje vstřebávání a využití vápníku a fosforu, udržování správné hladiny vápníku v krvi, pomáhá udržovat normální stav kostí a činnost svalů. OK Gama+ svým jedinečným působením velmi významně zvýší účinnost výrobku OK Beta+.

Kůže, sliznice
OK Gama+ díky obsahu vitamínu A přispěje k žádoucí pružnosti a pěknému vzhledu a kvalitě Vaší kůže. Vitamín A působí rovněž příznivě i na stav sliznic.

Ochrana organismu před volnými radikály
Vitamín E obsažený v OK Gama+ posílí ochranu Vašeho organismu proti nebezpečným účinkům civilizačních vlivů, má antioxidační účinky - chrání organismus před působením nebezpečných kyslíkových radikálů.

Složení
Upravený rybí olej (deodorizovaný olej se zvýšeným obsahem omega-3 mastných kyselin - EPA a DHA), řepka olejná - olej, di- a monoglyceridy vyšších mastných kyselin, sezam indický (Sesamum indicum) - mletá semena, přeslička rolní (Equisetum arvense) - mletá nať, vitamín E (208 % DDD*), rozmarýn lékařský (Rosmarinus officinalis) - suchý extrakt, vitamín A (53% DDD*), vitamín D3 (60% DDD*), sladidlo - sukralóza, přírodní příchuť pomeranč, barvivo rostlinného původu - Natural paprika orange color (denní dávka přípravku obsahuje x % DDD*= doporučené denní dávky).

Fortifikovaný rybí olej obsahuje omega-3 nenasycené mastné kyseliny, které přispívají ke správné činnosti mozku a zraku.
Podporuje a posiluje funkce kardiovaskulární soustavy, pomáhá udržovat normální hladinu krevních lipidů a cholesterolu, příznivě ovlivňuje oběhový systém, je důležitý pro udržování dobrého stavu nervové soustavy, příznivě ovlivňuje stav a funkci kloubů.

Sezam obsahuje organicky vázaný vápník s maximální vstřebatelností a poskytuje tělu nenasycené mastné kyseliny, vitamíny skupiny B, karoteny, fytosteroly a řadu minerálů.

Přeslička obsahuje organicky vázaný křemík s maximální vstřebatelností, pomáhá zachovat pevnost a pružnost cévních stěn, je prospěšná pro kvalitu a zdravý vzhled kůže, vlasů a nehtů. Posiluje revitalizaci kloubní chrupavky, blahodárně působí na jaterní funkci, posiluje ochranu jaterních buněk před toxickými látkami.

Rozmarýn podporuje jaterní funkci, vylučování trávicích šťáv, usnadňuje trávení, působí jako antioxidant, chrání buňky před oxidačním stresem, velmi vhodný k pročišťování těla, stymuluje vylučovací systém, posiluje kondici, odolnost a obranyschopnost.

Vitamín A pomáhá udržovat normální stav zraku, optimalizuje stav pokožky a sliznic, je důležitý pro správnou funkci imunitního systému.

Vitamín D je nezbytný pro správnou činnost kostí, zubů a svalů, přispívá k udržování normální hladiny vápníku v krvi, pomáhá udržovat pro správnou funkci imunitního systému.

Vitamín E chrání buňky a tkáně před oxidačním stresem způsobeným nebezpečnými kyslíkovými radikály.

Řepkový olej obsahuje nenasycené mastné kyseliny ve velmi vhodném poměru k nasyceným, což příznivě působí na zdraví a funkci srdce a cév.

Balení:
115 m

Doporučené dávkování:
dospělí 1 - 2 čajové lžičky (5 - 10 ml) za den děti od 3 let 1 čajová lžička za den

Přídatné látky:
sukralóza 0,6 g (sladidlo), přírodní příchuť pomeranč (aromata), Natural paprika orange color (barvivo rostlinného původu)

Výrobek je notifikován na MZ ČR OVZ-35.1-22.10.2009-58502.

22.05.2016 18:19:30
Topič
Výrobky OKG jsou doplňky stravy, nenahrazují léky ani vyváženou pestrou stravu a jsou k dostání pouze prostřednictvím nezávislých distributorů O.K.G.,s.r.o..
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one