Uvedeme vaše tělo zpět do rovnováhy a harmonie.
Nezraďte své zdraví! Ptejte se, dotazujte se a informujte se! Neexistují hloupé otázky, ale jen a jen hloupé odpovědi! Nezraďte své zdraví!

"Pokud medicína nebere v úvahu, že každý člověk disponuje přirozeným samoléčícím potenciálem, staví tím bariéru mezi sebe a své pacienty a podceňuje jeden z nejvýznamnějších faktorů možného uzdravení."  Německý dokumentarista a publicista Clemens Cuby, který sám sebe se vyléčil z ochrnutí způsobeného přerušením míchy.

 PORADÍM  S  VÝBĚREM  KAŽDÉMU.
K   O   N   T   A   K   T :
DISTRIBUTOR O.K.G.,s.r.o.
František Vondra
Číslo smlouvy: 03-015716

E-mail: medicina@centrum.cz
Mobil: +420 773 151 651
Skype: michal13651
ICQ: 692507684
Facebook:
Žádám  nezávislé partnery OKG, aby nekopírovali tyto webové stránky - viz. průvodce distributora!!!
Uveřejněné texty na těchto stránkách jsou buď převzaty z oficiálních stránek společnosti OKG,  nebo převzaté ze zdrojů, které jsou vždy uvedeny pod článkem a nebo jsou získány od zákazníků. Tyto webové stránky jako celek nebyly schváleny společností OKG s.r.o. a ani nejsou jejich oficiálním webem.
Výrobce: O.K.G.,s.r.o. Brno
OK Beta+
(hraje zásadní roli v revitalizaci kloubů, odkyselení, zdravé klouby, pevné kosti, pohyb zas bez bolesti - 150g)


 
Cena s DPH: 990 Kč          (Na objednávku)

Sleva po registraci: - 307 Kč

Cena pro registrovaného člena s DPH:   683 Kč       (Skladem)

 
Přírodní produkt pro podporu kloubů - směs k přípravě nápoje s blahodárnými a revitalizujícími účinky vyrobená z pečlivě vybraných ingrediencí té nejvyšší kvality.
 
Podpora regenerace, výživy a ochrany kloubů
Vlivem jednostranné námahy kloubů, přetěžování, nadváhy, věku kloubní chrupavka degeneruje. OK Beta+ obsahuje látky glukosamin a chondroitin, které jsou přirozenou součástí základní struktury chrupavky. Vojtěška pomáhá omezovat tělesnou hmotnost a tím snižuje nadměrné zatížení kloubů.

Zpevnění kostí
OK Beta+ je zdrojem organicky vázaného vápníku (Ca), který navíc vyniká vysokou vstřebatelností. Díky tomu OK Beta+ hraje pozitivní roli v udržování normálního stavu kostí.

Složení a účinky jednotlivých složek OK Beta+
Glukosamin a chondroitin podporuje udržování zdravých, pružných a pohyblivých funkčních kloubů, chrání chrupavky před nadměrným opotřebením, stimulují jejich tvorbu, příznivě ovlivňují stav kostí, šlach a úponů. Vojtěška stimuluje metabolismus, pomáhá při snižování tělesné hmotnosti, posiluje kondici, odolnost, obranyschopnost, doplňuje minerály a vitamíny, je velmi vhodná v rekonvalescenci, podporuje kvalitu a dobrý vzhled vlasů i nehtů. Příznivě působí na funkci močového měchýře a na vylučování moče, pomáhá udržovat normální hladinu glykémie, usnadňuje průběh menopauzy. Pšeničná vláknina přispívá k pohybu a zvýšení objemu střevního obsahu a obsahuje organicky vázaný vápník.
 
  Složení
Rozpustná pšeničná vláknina, tolice vojtěška (Medicago sativa) - suchý extrakt, glukosamin sulfát, chondroitin sulfát, citrát vápenatý, fruktóza (sladidlo), citrono-mátové přírodní aroma.

Balení:
150 g

Doporučené dávkování:
Dospělí 3 čajové lžičky (celkem 5 g) za den - rozpustit v cca 100 ml vody děti od 3 let 1 čajová lžička (1,7 g) za den - rozpustit v cca 100 ml vody.

Výrobek je notifikován MZ ČR OVZ-35.1-22.10.2009-58502.
22.05.2016 18:20:26
Topič
Výrobky OKG jsou doplňky stravy, nenahrazují léky ani vyváženou pestrou stravu a jsou k dostání pouze prostřednictvím nezávislých distributorů O.K.G.,s.r.o..
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one