Uvedeme vaše tělo zpět do rovnováhy a harmonie.
Nezraďte své zdraví! Ptejte se, dotazujte se a informujte se! Neexistují hloupé otázky, ale jen a jen hloupé odpovědi! Nezraďte své zdraví!

"Pokud medicína nebere v úvahu, že každý člověk disponuje přirozeným samoléčícím potenciálem, staví tím bariéru mezi sebe a své pacienty a podceňuje jeden z nejvýznamnějších faktorů možného uzdravení."  Německý dokumentarista a publicista Clemens Cuby, který sám sebe se vyléčil z ochrnutí způsobeného přerušením míchy.

 PORADÍM  S  VÝBĚREM  KAŽDÉMU.
K   O   N   T   A   K   T :
DISTRIBUTOR O.K.G.,s.r.o.
František Vondra
Číslo smlouvy: 03-015716

E-mail: medicina@centrum.cz
Mobil: +420 773 151 651
Skype: michal13651
ICQ: 692507684
Facebook:
Žádám  nezávislé partnery OKG, aby nekopírovali tyto webové stránky - viz. průvodce distributora!!!
Uveřejněné texty na těchto stránkách jsou buď převzaty z oficiálních stránek společnosti OKG,  nebo převzaté ze zdrojů, které jsou vždy uvedeny pod článkem a nebo jsou získány od zákazníků. Tyto webové stránky jako celek nebyly schváleny společností OKG s.r.o. a ani nejsou jejich oficiálním webem.
Výrobce: O.K.G.,s.r.o. Brno
Factor Base – NO   NOVINKA
(oxid dusnatý NO poškozené cévy opraví a vrátí jim zpět jejich pružnost, jinak velice stručně řečeno, záněty NO začne ihned léčit, céva se stává opět pružnou a hladkou, cholesterol se nemá v tom případě ani kde usazovat a současně se začne dle možností zlepšovat srdíčko, játra, krevní tlak, cukr a vše co souvisí s krevním řečištěm včetně nervového i imunitního systému a zlepšení funkce genitálií - 150g)


 
Cena s DPH: 870 Kč          (Na objednávku)

Sleva po registraci: - 270 Kč

Cena pro registrovaného člena s DPH:  600 Kč       (Skladem)

 
Držitel NOBELOVY CENY za medicínu z roku 1998 Dr. Ignarro objevil "molekulu" kardiovaskulárního zdraví - oxid dusnatý. NO je signální molekula, která vzniká v těle a působí jako vazodilátor umožňující regulaci krevního toku v každé části těla. Tento laureát Nobelovy ceny inspiroval naši O.K.G,s.r.o. k výrobě skvělého produktu Factor Base NO, který zajišťuje oxid dusnatý pro naše tělo v dostatečném množství.
Oxid dusnatý je účinná signální molekula, která se vyskytuje v kardiovaskulárním a nervovém systému i v celém těle. NO proniká membránami a vysílá konkrétní zprávy nebo biologické signály, které regulují buněčnou činnost a dávají tělu příkazy k vykonání určité funkce. NO ovlivňuje funkci skutečně všech tělesných orgánů, včetně plic, jater, ledvin, žaludku, genitálií a samozřejmě srdce i veškeré systémy v našem těle.
Je exkluzivní prášková směs pro přípravu nápoje s příjemnou ovocnou chutí pro celkové povzbuzení organismu. Arginin a citrulin jsou přirozenou součástí metabolismu, účastní se mj. syntézy oxidu dusnatého, důležité složky metabolismu.
Posílení správné funkce nervového a imunitního systému
Vitamin C přispívá k normální činnosti nervové soustavy, podporuje psychickou aktivitu. Pomáhá udržovat správnou funkci imunitního systému, a to i během intenzivního fyzického výkonu a po něm.

Posílení vitality a energie
Vitamín C podporuje energetický metabolismus, pomáhá snižovat míru únavy a vyčerpání. Ibišek povzbuzuje organismus, dodává vitalitu a energii, pomáhá při únavě. Stimuluje mentální i fyzickou aktivitu, tlumí pocity „těžkých nohou“.

Podpora krvetvorby
Kyselina listová přispívá k normální syntéze aminokyselin a metabolismu homocysteinu. Pomáhá snižovat míru únavy a vyčerpání, podporuje krvetvorbu, psychickou činnost a funkci imunitního systému.

Balení:
160 g

Doporučené dávkování:
2 čajové lžičky (cca 7 g) rozpuštěné v cca 150 ml vlažné vody 2 x denně

Výrobek je notifikován MZ ČR

A jaké jsou zkušenosti?

Úleva v chodidlech!
V květnu 2015 při testování vzorku FactorBase NO jsem ráno po prvním večerním užití cítila vekou úlevu v nohách – přesněji v chodidlech, která mě už delší dobu zábla a lýtka - lehce brněla a byla na dotek velice citlivá.
Ivona Ch., Borek

Koleno bez bolesti!
Již 2 hodiny po užití factorBase NO jsem cítila obrovskou úlevu těžkých a studených nohou a přestalo mě bolet koleno. Je to opravdu pecka, jak rychlý nástup má. Použila jsem i všechny ostatní produkty OKG, které celá rodina užíváme. S láskou a vděčností děkuji za tyto diamanty, které lidi uzdravují!!!
Ivona Ch., Borek

22.05.2016 18:15:29
Topič
Výrobky OKG jsou doplňky stravy, nenahrazují léky ani vyváženou pestrou stravu a jsou k dostání pouze prostřednictvím nezávislých distributorů O.K.G.,s.r.o..
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one