Uvedeme vaše tělo zpět do rovnováhy a harmonie.
Nezraďte své zdraví! Ptejte se, dotazujte se a informujte se! Neexistují hloupé otázky, ale jen a jen hloupé odpovědi! Nezraďte své zdraví!

"Pokud medicína nebere v úvahu, že každý člověk disponuje přirozeným samoléčícím potenciálem, staví tím bariéru mezi sebe a své pacienty a podceňuje jeden z nejvýznamnějších faktorů možného uzdravení."  Německý dokumentarista a publicista Clemens Cuby, který sám sebe se vyléčil z ochrnutí způsobeného přerušením míchy.

 PORADÍM  S  VÝBĚREM  KAŽDÉMU.
K   O   N   T   A   K   T :
DISTRIBUTOR O.K.G.,s.r.o.
František Vondra
Číslo smlouvy: 03-015716

E-mail: medicina@centrum.cz
Mobil: +420 773 151 651
Skype: michal13651
ICQ: 692507684
Facebook:
Žádám  nezávislé partnery OKG, aby nekopírovali tyto webové stránky - viz. průvodce distributora!!!
Uveřejněné texty na těchto stránkách jsou buď převzaty z oficiálních stránek společnosti OKG,  nebo převzaté ze zdrojů, které jsou vždy uvedeny pod článkem a nebo jsou získány od zákazníků. Tyto webové stránky jako celek nebyly schváleny společností OKG s.r.o. a ani nejsou jejich oficiálním webem.

Factor Base Detox (60 tablet)

Výrobce: O.K.G.,s.r.o. Brno
Factor Base Detox
(určený k pročištění a detoxikaci organismu, posiluje nejzatíženější orgán játra a chrání jeho tkáň, usnadňuje trávení tuku, eliminuje bakterie, ovlivňuje dýchací cesty, udržuje hladinu cukru v krvi, udržuje kyselost žaludku i trávení - 60 tablet)


 
Cena s DPH: 840 Kč          (Na objednávku)

Sleva po registraci: - 260 Kč

Cena pro registrovaného člena s DPH:  580 Kč       (Skladem)

 
Nově vyvinutý produkt je určený pro detoxikaci a pročištění organismu. Představuje absolutní špičku mezi širokou škálou současných detoxikačních přípravků dostupných na trhu. Je vyrobený podle vědecky sestavené receptury vycházející z prastarých receptur a pečlivě vybraných bylin, které tvoří unikátní synergii pro vaše zdraví.
Posílení funkce jater
Játra jsou největším a také jedním z nejvytíženějších orgánů našeho těla. Jsou centrálním orgánem látkové výměny. Mají klíčovou roli v metabolismu sacharidů, tuků i bílkovin, jsou trávicí žlázou, která produkuje žluč, i žlázou endokrinní, ve které se tvoří některé hormony, jsou orgánem zásobním, ukládají glykogen, železo a některé vitamíny, jsou v nich tvořeny bílkoviny krevní plasmy a nezastupitelná je jejich úloha při detoxikaci organismu. Ostropestřec mariánský podporuje detoxikační funkce jater, chrání jaterní tkáň, pomáhá při regeneraci jaterních buněk, stimuluje regeneraci poškozených, či zničených jaterních buněk. Lopuch větší usnadňuje trávení tuků.

Posílení čistící a antimikrobiální funkce
Česenek setý stimuluje jaterní funkci, eliminuje bakterie, příznivě ovlivňuje dýchací cesty.

Posílení trávící funkce
Lopuch větší usnadňuje trávení, zejména tuků, pomáhá udržovat normální hladinu cukru v krvi. Smetanka lékařská napomáhá funkci žaludku a jater, pomáhá udržovat fyziologickou kyselost v žaludku. Amla - indický angrešt podporuje trávení, pomáhá udržovat pravidelnost střevní funkce.

Posílení obranyschopnosti organismu
Lopuch posiluje odolnost a přirozenou obranu organismu.

Složení
Mikrokrystalická celulóza (plnidlo), prorostlík čínský 500 mg, lopuch větší 350 mg, smetanka lékařská 350 mg, česnek setý 300 mg, ostropestřec mariánský 300 mg, amla - indický angrešt (Emblica officinalis) 300 mg, stearát hořečnatý (protispékavá látka) v denní dávce 3 tablety. Potahovací směs: hydroxypropylmethylcelulóza, glycerin, hydroxypropylcelulóza.
(Bupleurum chinense, Arctium lappa, Taraxacum officinale, Allium sativum, Silybum marianum, Emblica officinalis).

Balení:
60 tablet

Doporučené dávkování:
3 tablety za den

Cena: 840 CZK (35,74 EUR)

Výrobek je notifikován MZ ČR.
22.05.2016 18:14:20
Topič
Výrobky OKG jsou doplňky stravy, nenahrazují léky ani vyváženou pestrou stravu a jsou k dostání pouze prostřednictvím nezávislých distributorů O.K.G.,s.r.o..
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one